Regulamin Gabinetu Wspaniałe Ciało

 1. Gabinet „Wspaniałe Ciało” znajduje się przy ulicy Okrzei 45 w Bełchatowie
 2. Gabinet w Bełchatowie jest czynny:
  • od poniedziałku do piątku w godzinach: 11:00-19:00
  • oraz w soboty 10:00-14:00.
 3. Gabinet prowadzi usługi odchudzające i kosmetyczne w godzinach otwarcia Gabinetu.
 4. Na wybrane zabiegi Gabinetu należy się wcześniej zapisać
 5. Potwierdzeniem zakupienia usług w Gabinecie jest paragon fiskalny.
 6. Gabinet nie zwraca pieniędzy za wykupione usługi.
 7. Karnety w zależności od ilości i częstotliwości wykonywania zabiegów posiadają 1, lub 2 miesięczny okres ważności. W przypadku niewykorzystania karnetu w terminie, karnet ulega przedawnieniu. Istnieje możliwość przedłużenia karnetu, jeżeli jego właściciel przed upływem ważności powiadomi pracownika o niemożliwości wykorzystania usług w terminie. Pracownicy Gabinetu w takim przypadku mogą przedłużyć ważność karnetu.
 8. Karnety są imienne i nie mogą być przekazywane innej osobie.
 9. Karnety są wykupione na konkretne usługi i nie mogą być zamieniane na inne zawarte w ofercie Gabinetu.
 10. Klienci korzystający z usług Gabinetu zostają powiadomieni o przeciwwskazaniach dotyczących zabiegów. Gabinet nie bierze na siebie odpowiedzialności za niedostosowanie się do zasad i podjęcie się zabiegowi.
 11. Gabinet nie odpowiada za podawanie nieprawidłowych danych osobowych.
 12. Gabinet ma prawo traktować usługę jako wykonaną, gdy Klient nie odwołuje umówionej wizyty mimo otrzymywanych przypomnień o zbliżającym się terminie.
 13. Na terenie Gabinetu surowo zabrania się spożywania napojów alkoholowych, środków odurzających oraz palenia tytoniu, ćwiczenia pod wpływem tych środków.
 14. Gabinet nie bierze odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w szatni.
 15. Na terenie Gabinetu zabrania się:
  • wstępu osobom w stanie wskazującym na spożycie alkoholu lub innych,
  • wnoszenia i spożywania napojów alkoholowych,
  • wnoszenia i spożywania narkotyków i środków odurzających, ćwiczenia pod ich wpływem,
  • palenia tytoniu,
  • wnoszenia opakowań szklanych,  ostrych narzędzi, oraz innych niebezpiecznych przedmiotów,
  • zachowania powszechnie uznawanego za nieprzyzwoite lub obraźliwe,
  • używania urządzeń lub sprzętu treningowego do innych celów niż jest przeznaczony,
  • niszczenia i uszkadzania wyposażenia.
 16. Zakupy są akceptacją regulaminu.
 17. Usługi zakupione w promocyjnej cenie nie podlegają zmianie daty i godziny wizyty. W przypadku nieobecności Klienta w gabinecie na umówionej wizycie Gabinet Wspaniałe Ciało uznaje usługę jako wykonaną. Nie ma możliwości przedłużenia zabiegu i/lub karnetu na usługi, które zostały wykupione w promocji.

Polityka prywatności

 1. Polityka prywatności Gabinetu Wspaniałe Ciało w Bełchatowie daje Ci pewność, że wpisując się na listę mailingową lub wypełniając formularz zapisu, Twoje dane osobowe jak i adres e-mailowy pozostaną do naszej wyłącznej dyspozycji.
 2. Gabinet Wspaniałe Ciało nie sprzedaje, nie wypożycza ani nie przekazuje list adresowych i danych klientów innym osobom, firmom czy organizacjom.
 3. Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie prenumeruj i nabywaj produktów i usług oferowanych przez Gabinet Wspaniałe Ciało.

1. Dane Osobowe

 1. Podczas wizyty w Gabinecie jesteś proszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie karty Klienta.
 2. Dane, o które jesteś proszony, to w większości przypadków imię, adres e-mail. W przypadku formularzy zamówień będziesz proszony o podanie pełnych danych osobowych.
 3. Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do kontaktu z Tobą lub wysłania do Ciebie przesyłki.
 4. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, którą te dane dotyczyły.

2. Subskrypcja newslettera

 1. Akceptacja Polityki Prywatności jest wyrażeniem zgodny na zaprenumerowanie newslettera Gabinetu Wspaniałe Ciało i wymaga podania w formularzu swojego imienia, adresu e-mail i numeru telefonu. Pola te są obowiązkowe. I tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych zgodnie z ustawą Dz.U. z 2016r. poz. 195 przez Gabinet Wspaniałe Ciało Katarzyna Górnisiewicz z siedzibą przy ul. Okrzei 45 w Bełchatowie, w celach marketingowych.
 2. Zostałem/am poinformowany, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, uzupełnień, korekt, żądania czasowego lub stałego wstrzymania przetwarzania danych osobowych lub ich usunięcia.

3. Zamawianie usług i produktów

 1. Zamawianie usług i produktów oferowanych przez Gabinet Wspaniałe Ciało wymaga podania w odpowiednim formularzu pełniejszych danych adresowych lub wypełnienia kary Klienta. Pola obowiązkowe są oznaczone.
 2. W przypadku płatności za pomocą karty kredytowej obsługę klienta przejmuje PayU, PayPal. W tym przypadku tylko systemy PayU, PayPal, znają i są odpowiedzialne za dane podane w ich formularzach. Formularze znajdują się na serwerach PayU, PayPal i są szyfrowane odpowiednimi technologiami.

4. Partnerzy

Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów i firm, których dane kontaktowe podane są w serwisach i publikacjach należących do Gabinetu Wspaniałego Ciała.

Gabinet Wspaniałe Ciało
Katarzyna Górnisiewicz
ul. Okrzei 45
97-400 Bełchatów

Close Menu