TEN błąd w odchudzaniu popełnia każda kobieta

TEN błąd w odchudzaniu popełnia każda kobieta

Wstajesz rano, w pośpiechu pijesz kawę, budzisz dzieci, pomagasz im szykować się do szkoły, odwozisz je i jedziesz do pracy… a tam roboty jest wcale niemało:

  • szef każe wykonać sprawozdania „na wczoraj”
  • klienci niecierpliwią się w kolejce
  • masz mnóstwo maili do opisania
  • oraz kilka nieodebranych połączeń

Zmęczona wracasz do domu, odbierasz dzieci ze szkoły, robisz obiad, znów zawozisz dzieci – tym razem na dodatkowe zajęcia. W Twoim grafiku znalazł się czas na szybkie czytanie gazety, rozmowy z przyjaciółką, przekąskę lub po prostu masz chwilę dla siebie. Wracasz z pociechami do domu na szybką kolację, ale zanim pójdziesz spać – jeszcze pomagasz im odrobić lekcje… Czy to nie wygląda znajomo? Jak się czujesz po takim dniu? Wykończona tylko marzysz o weekendzie (żeby odrobinę posprzątać, bo przecież w tygodniu nie ma kiedy 🙂 )

Wiele Kobiet z powodu stresu i nadmiaru obowiązków nie ma czasu, by dobrze i zdrowo zjeść. Panie często nieświadomie popełniają błąd w odżywianiu, przez co nie mogą osiągnąć wymarzonych i idealnych efektów w odchudzaniu – brak regularnego odżywiania.
I właśnie ten newralgiczny moment omawiam dokładnie na konsultacjach z moimi Klientkami. W trakcie rozmowy wychwytuję największe błędy i tworzę dla nich schemat, dzięki któremu ich wyniki w odchudzaniu są dużo lepsze, o czym świadczą ich uśmiechy, samopoczucie oraz mniejsze obwody. Ten mechanizm wiele im uzmysławia i przenosi ich z krainy marzeń do rzeczywistości, gdzie realizują swoje postanowienia o szczupłej sylwetce.

A jeśli jesteś już tu to mam dla Ciebie prezent bezpłatny zabieg EKSMISJI CELLULITU na brzuch i boczki o wartości 80 zł, dzięki któremu przyspieszysz swój cel schudnięcia i pozbycia się paru centymetrów  😀 zadzwoń 665 111 354 i umów się na wizytę – oferta ważna tylko do czwartku 31 stycznia 2019 r. 🙂

Moja rekomendacja:
______________________________
Minimum – pakiet Eksmisji Cellulitu:
5 zabiegów – 300 zł
10 zabiegów – 500 zł

Optimum – LeON ZAWODOWIEC na brzuch i boczki w cenie 300 zł i pozbędziesz się „balona” z brzucha, dzięki czemu założysz swoje ulubione spodnie, które już dawno chciałaś wyrzucić 😉

Dodaj komentarz

Close Menu