Ciągle denerwuje Cię Twój drugi podbródek? Chomiki są widoczne nie tylko przez Ciebie, ale i przez znajomych? A o tych zmarszczkach na czole lepiej nic nie mówić? Próbowałaś już tych super kremów za 25 zł, które reklamują celebrytki w telewizji i nadal nic? No właśnie, dlaczego to mnie nie dziwi… Zapraszam Cię do Gabinetu Wspaniałe Ciało w Bełchatowie na zabieg COFAMY CZAS, który:

  • prasuje wszelkie zmarszczki
  • pozostawia skórę bez oznak starzenia
  • w dużym stopniu redukuje chomiki i drugi zbędny podbródek, bo przecież po co on jest Ci potrzebny? 🙂
  • skóra jest niesamowicie napięta i wypoczęta

CZAS TRWANIA ZABIEGU

Jest to krótki zabieg, trwa ok 30 – 40 minut.

SPODZIEWANE EFEKTY

Już w trakcie pierwszego zabiegu poczujesz i zobaczysz, że jest Ciebie jakby mniej na buzi. Skóra będzie dużo jędrniejsza, taka wciągnięta do środka. Poczujesz to pod palcami, gdy będziesz nakładać profesjonalny krem do twarzy, który możesz zakupić w naszym Gabinecie.

CENY:

twarz 150 zł – ZAMÓW W SKLEPIE

twarz, szyja i dekolt 200 zł –  ZAMÓW W SKLEPIE

NAJLEPSZE EFEKTY UZYSKASZ W POŁĄCZENIU Z:

CO ILE DNI MOGĘ WYKONYWAĆ ZABIEG COFAMY CZAS?

Jeśli nie masz przeciwwskazań to nawet 2-3 razy w tygodniu. Teraz wyobraź sobie siebie bez chomików i drugiego podbródka. Tak, taka możesz być za 2 miesiące, jeśli będziesz przychodzić do nas regularnie 🙂

CZY TEN ZABIEG BOLI?

Czujesz, że coś się dzieje, ale możesz swobodnie rozmawiać

PAMIĘTAJ, ŻE …

  • po tym zabiegu cera jest delikatniejsza i wymaga profesjonalnej pielęgnacji domowej
  • nie dotykaj twarzy rękoma, staraj się kontrolować te odruchy, na dłoniach mamy mnóstwo zarazków, dlatego nie przenoś ich na swoją twarz
  • ten zabieg wykonujemy przez cały rok
  • zabieg potęguje się z dnia na dzień, dlatego każdy następny zabieg wzmocni Twoje efekty

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZABIEGU?

Najlepiej jakbyś nie nakładała tradycyjnego makijażu, chyba, że wracasz prosto z pracy. Załóż rozpinaną koszulę, abyś ubierając się, nie dotykała ubraniem świeżo wypielęgnowanej twarzy.

Pamiętaj, żeby wyłączyć dźwięki i wibracje w telefonie. Czas poświęcony w gabinecie jest dla Ciebie i zarezerwuj go na głęboki relaks. Nie pozwól, żeby rozproszył Cię niepotrzebny SMS lub telefon np.: od przedstawiciela sieci komórkowej.

Close Menu