Masz blizny potrądzikowe? Okres dojrzewania nie był dla Ciebie łaskawy? Znam wiele osób z takimi bliznami, bądź właśnie zmagają się z „chorobą młodzieżową”.

Wiem, że nie chcesz odstawać od znajomych, też chcesz się dobrze czuć we własnej skórze, a nie unikać spojrzeń koleżanek i kolegów. Rozumiem jakie to trudne, jeśli zostały Ci ślady na twarzy po trądziku. Niezależnie czy jesteś Kobietą czy Mężczyzną, Dziewczyną czy Chłopakiem – chcesz być wolny i się uśmiechać, a nie kamuflować. Chcesz być na zdjęciach, a nie tylko je robić?

Specjalnie dla Ciebie dedykuję zabieg dymisji niedoskonałości, ponieważ jak żaden inny, upora się z Twoimi trudnościami. Będziesz mieć:

 • czystą, lśniącą cerę
 • pozbędziesz się blizn i grudek, wszelkich nierówności
 • zaczniesz się sobie podobać
 • Twój uśmiech będzie szczery, a nie wyuczony

CZAS TRWANIA ZABIEGU

Od 1 do 1,5 h. Jeśli połączymy dymisję z innym zabiegiem, aby wzmocnić efekty, czas pobytu przedłuży się.

SPODZIEWANE EFEKTY

Z brzydkiego kaczątka zrobimy pięknego łabądka 🙂 może tak być? 🙂

CENY:

twarz 170 zł – ZAMÓW W SKLEPIE

twarz, szyja 200 zł – ZAMÓW W SKLEPIE

twarz, szyja i dekolt 220 zł – ZAMÓW W SKLEPIE

plecy 400 zł – ZAMÓW W SKLEPIE

NAJWIĘKSZE EFEKTY OSIĄGNIESZ W POŁĄCZENIU Z:

CO ILE DNIE MOGĘ WYKONYWAĆ ZABIEG?

Co 2 tygodnie.

CZY TEN ZABIEG BOLI?

Zabieg jest tak przyjemny, że możesz podczas niego zasnąć

PAMIĘTAJ, ŻE …

 • po tym zabiegu cera jest delikatniejsza i wymaga profesjonalnej pielęgnacji domowej
 • nie dotykaj twarzy rękoma, staraj się kontrolować te odruchy, na dłoniach mamy mnóstwo zarazków, dlatego nie przenoś ich na swoją twarz
 • unikaj basenu, sauny i solarium (najlepiej unikaj solarium cały rok jak owoców morza – czyli szerokim łukiem 🙂
 • ten zabieg wykonujemy tylko w okresie jesienno zimowym
 • po tym zabiegu skóra będzie się oczyszczać, więc twarz może Cię swędzieć, mogą wyskoczyć Ci krostki, kaszka etc, jest to naturalny objaw, pozwól im zniknąć samoistnie, dlatego nie wyciskaj ich, nie wykonuj żadnych peelingów i żadnych innych „domowych interwencji”
 • skóra może się złuszczać, ale nie zrywaj jej, niech zejdzie sama
 • zabieg potęguje się z dnia na dzień, dlatego każdy następny zabieg wzmocni Twoje efekty
 • po zabiegu nie sprzątaj w domu: łazienki, nie ścieraj kurzy, nie idź do ogródka pielić czy przesadzać rośliny, nie remontuj mieszkania, nawet nie zamiataj podłogi – po prostu odpocznij. Wiem, że ten czas chciałabyś wykorzystać na prace w domu, ale po zabiegach oczyszczających Twoja twarz chłonie wszystko o wiele bardziej, dlatego lepiej będzie jeśli nie będziesz wykonywać żadnych innych prac, które mogłyby zaszkodzić Twojej cerze.
  Dlaczego to piszę?

Wyobraź sobie, że ścierasz kurze, jesteś narażona, że lęgowisko bakterii, które dostaną się do Twojej świeżo oczyszczonej cery i możesz mieć nieprzyjemną wysypkę (ty będziesz myśleć, że to uczulenie), dlatego nie rób czegoś, co mogłoby Ci przyjść do głowy, a byłoby szkodliwe dla Ciebie. Z doświadczenia wiem, że Kobiety tak potrafią robić, a potem nie przyznają się do tego, coś im się dzieje na buzi, biegną do apteki i smarują twarz kremami, których w ogóle nie powinny używać, a potem mają jeszcze gorszy skutek, niż po który chciały uzyskać. Dlatego proszę, odczekaj 2-3 dni po zabiegu zanim posprzątasz;)
P.S. Nawet jeśli zrobisz coś w domu z tych rzeczy, o których pisałam wyżej i będziesz mieć wysypkę – ja i tak będę wiedziała jak najlepiej mam się Tobą zająć, żeby przywrócić Cię do normalności. Jesteś w BEZPIECZNYCH RĘKACH.

 • po tym zabiegu unikaj kontaktu ze zwierzętami, zwłaszcza przy tych miejscach, w których był wykonany zabieg. Pamiętaj, że zwierzęta mają inną florę bakteryjną, dlatego przez 24 h po zabiegu omijaj zwierzaki
 • po zabiegu zmień pościel, zwłaszcza jeśli masz w domu kota, psa, czy innych czworonożnych domowników
 • jeśli to możliwe, nie rób sobie makijażu 24 h po zabiegu, daj odpocząć cerze, niech skóra się regeneruje i nie wchłania kosmetyków w głąb skóry

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZABIEGU?

Najlepiej jakbyś nie nakładała tradycyjnego makijażu, chyba, że wracasz prosto z pracy. Załóż rozpinaną koszulę, abyś ubierając się, nie dotykała ubraniem świeżo wypielęgnowanej twarzy.

Pamiętaj, żeby wyłączyć dźwięki i wibracje w telefonie. Czas poświęcony w gabinecie jest dla Ciebie i zarezerwuj go na głęboki relaks. Nie pozwól, żeby rozproszył Cię niepotrzebny SMS lub telefon np.: od przedstawiciela sieci komórkowej.

Close Menu