Patrzysz na zdjęcia innych kobiet w internecie, widzisz ich idealną twarz bez skazy i perfekcyjne ujęcia… Natomiast kiedy Twój mąż widzi jak czytasz książkę to zrobi Ci zdjęcie i Ci je wyśle, a Ty widzisz tylko swój brzydki podwójny podbródek i nagle rozumiesz jak musisz wyglądać na innych zdjęciach, gdy akurat pochylisz głowę, a fotograf uchwyci ten moment na wieki… Czujesz się zawstydzona i zagubiona, bo naprawdę nie wiesz co masz z tym zrobić. Ty nie wiesz, ale my wiemy.

Zabieg bankietowy przygotuje Twoją cerę do cudownej imprezy:

 • pokochasz siebie na zdjęciach, w każdym ujęciu 🙂
 • niesamowicie napniemy, ujędrnimy Ci skórę na czole, zgubisz chomiki i ten podwójny podbródek
 • nie będziesz musiała brać leków uspokajających zanim zobaczysz swoje zdjęcia z wesela córki czy brata 🙂
 • już nigdy nie powiesz „nie lubię siebie na zdjęciach”
 • Twoja twarz przyjmie nowy, zniewalający wygląd

CZAS TRWANIA ZABIEGU

Zarezerwuj dla siebie 1,5 godziny 🙂

SPODZIEWANE EFEKTY

Po tym zabiegu Twój mąż nie będzie mógł oderwać od Ciebie wzroku 🙂

NAJWIĘKSZE EFEKTY OSIĄGNIESZ W POŁĄCZENIU Z:

CO ILE DNI POWINNAM POWTARZAĆ BANKIETOWY ZABIEG?

Najlepiej jest wykonać go na kilka dni przed imprezą, a powtarzać profilaktycznie co 2 tygodnie.

CZY TEN ZABIEG BOLI?

Czujesz, że coś się dzieje, ale możesz swobodnie rozmawiać

PAMIĘTAJ, ŻE …

 • po tym zabiegu cera jest delikatniejsza i wymaga profesjonalnej pielęgnacji domowej
 • nie dotykaj twarzy rękoma, staraj się kontrolować te odruchy, na dłoniach mamy mnóstwo zarazków, dlatego nie przenoś ich na swoją twarz
 • unikaj basenu, sauny i solarium (najlepiej unikaj solarium cały rok jak owoców morza – czyli szerokim łukiem 🙂
 • ten zabieg wykonujemy tylko w okresie jesienno zimowym
 • po tym zabiegu skóra będzie się oczyszczać, więc twarz może Cię swędzieć, mogą wyskoczyć Ci krostki, kaszka etc, jest to naturalny objaw, pozwól im zniknąć samoistnie, dlatego nie wyciskaj ich, nie wykonuj żadnych peelingów i żadnych innych „domowych interwencji”
 • skóra może się delikatnie i miejscowo złuszczać, ale nie zrywaj jej, niech zejdzie sama
 • zabieg potęguje się z dnia na dzień, dlatego każdy następny zabieg wzmocni Twoje efekty
 • po zabiegu nie sprzątaj w domu: łazienki, nie ścieraj kurzy, nie idź do ogródka pielić czy przesadzać rośliny, nie remontuj mieszkania, nawet nie zamiataj podłogi – po prostu odpocznij. Wiem, że ten czas chciałabyś wykorzystać na prace w domu, ale po zabiegach oczyszczających Twoja twarz chłonie wszystko o wiele bardziej, dlatego lepiej będzie jeśli nie będziesz wykonywać żadnych innych prac, które mogłyby zaszkodzić Twojej cerze.
  Dlaczego to piszę?

Wyobraź sobie, że ścierasz kurze, jesteś narażona, że lęgowisko bakterii, które dostaną się do Twojej świeżo oczyszczonej cery i możesz mieć nieprzyjemną wysypkę (ty będziesz myśleć, że to uczulenie), dlatego nie rób czegoś, co mogłoby Ci przyjść do głowy, a byłoby szkodliwe dla Ciebie. Z doświadczenia wiem, że Kobiety tak potrafią robić, a potem nie przyznają się do tego, coś im się dzieje na buzi, biegną do apteki i smarują twarz kremami, których w ogóle nie powinny używać, a potem mają jeszcze gorszy skutek, niż po który chciały uzyskać. Dlatego proszę, odczekaj 2-3 dni po zabiegu zanim posprzątasz;)
P.S. Nawet jeśli zrobisz coś w domu z tych rzeczy, o których pisałam wyżej i będziesz mieć wysypkę – ja i tak będę wiedziała jak najlepiej mam się Tobą zająć, żeby przywrócić Cię do normalności. Jesteś w BEZPIECZNYCH RĘKACH.

 • po tym zabiegu unikaj kontaktu ze zwierzętami, zwłaszcza przy tych miejscach, w których był wykonany zabieg. Pamiętaj, że zwierzęta mają inną florę bakteryjną, dlatego przez 24 h po zabiegu omijaj zwierzaki
 • po zabiegu zmień pościel, zwłaszcza jeśli masz w domu kota, psa, czy innych czworonożnych domowników
 • jeśli to możliwe, nie rób sobie makijażu 24 h po zabiegu, daj odpocząć cerze, niech skóra się regeneruje i nie wchłania kosmetyków w głąb skóry

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZABIEGU?

Najlepiej jakbyś nie nakładała tradycyjnego makijażu, chyba, że wracasz prosto z pracy. Załóż rozpinaną koszulę, abyś ubierając się, nie dotykała ubraniem świeżo wypielęgnowanej twarzy.

Pamiętaj, żeby wyłączyć dźwięki i wibracje w telefonie. Czas poświęcony w gabinecie jest dla Ciebie i zarezerwuj go na głęboki relaks. Nie pozwól, żeby rozproszył Cię niepotrzebny SMS lub telefon np.: od przedstawiciela sieci komórkowej.

Close Menu