Ten moment kiedy patrzysz na siebie rano w lusterku i widzisz swoje worki pod oczami, te wszystkie zmarszczki, obrzęki, podwójny podbródek i chomiki… Marzysz tylko o tym, żeby to zniknęło jak najszybciej. I nagle przypomina Ci się jak Twoja najlepsza przyjaciółka mówi Ci, że była u chirurga, który zrobił “porządek” z jej twarzą. Okej, może nie ma zmarszczek, ale nie może się uśmiechać do zdjęć ani ruszać czołem, dobrze wygląda, ale nienaturalnie…. dlatego żebyś Ty mogła zawsze pięknie się prezentować, nie tylko w pracy, ale na imprezie, w domu przy rodzinie i podobać się swojemu mężczyźnie, mamy dla Ciebie zabieg ZAMIAST BOTOKSU, który:

 • redukuje obrzęki,
 • zmarszczki,
 • cienie pod oczami,
 • ujędrnia,
 • wygładza cerę,
 • minimalizacja naczynek,
 • silnie redukuje podwójny podbródek, oraz chomiki, czyli największą bolączkę kobiet,
 • a zastosowany na skórę głowy dodatkowo stymuluje wzrost włosów

CZAS TRWANIA ZABIEGU

Od 15 do 60 minut, w zależności ile partii będziemy opracowywać.

CENY

REDUKCJA ZMARSZCZEK I ODMŁADZANIE – TWARZ
 
czoło – 100 zł – ZAMÓW W SKLEPIE
 
górna powieka – 70 zł – ZAMÓW W SKLEPIE
 
dolna powieka – 70 zł – ZAMÓW W SKLEPIE
 
cienie pod oczami – 70 zł – ZAMÓW W SKLEPIE
 
okolice oczu – 100 zł – ZAMÓW W SKLEPIE
 
lwia zmarszczka – 70 zł – ZAMÓW W SKLEPIE
 
bruzdy nosowo-wargowe – 70 zł – ZAMÓW W SKLEPIE
 
podbródek – 60 zł – ZAMÓW W SKLEPIE
 
chomiki – 150 zł – ZAMÓW W SKLEPIE
 
twarz – 250 zł – ZAMÓW W SKLEPIE
 
twarz, szyja – 300 zł – ZAMÓW W SKLEPIE
 

twarz, szyja i dekolt – 350 zł – ZAMÓW W SKLEPIE

NAJWIĘKSZE EFEKTY OSIĄGNIESZ W POŁĄCZENIU Z:

CO ILE DNI MAM WYKONYWAĆ ZABIEG ZAMIAST BOTOKSU?

Co 7 dni, seria zabiegów, czyli 10 zabiegów (1 zabieg w tygodniu) przyniesie Ci najlepsze efekty odmłodzenia.

CZY TEN ZABIEG BOLI?

Zabieg jest tak przyjemny, że możesz podczas niego zasnąć
Czujesz, że coś się dzieje, ale możesz swobodnie rozmawiać

PAMIĘTAJ, ŻE…

 • po tym zabiegu cera jest delikatniejsza i wymaga profesjonalnej pielęgnacji domowej
 • nie dotykaj twarzy rękoma, staraj się kontrolować te odruchy, na dłoniach mamy mnóstwo zarazków, dlatego nie przenoś ich na swoją twarz
 • unikaj basenu, sauny i solarium (najlepiej unikaj solarium cały rok jak owoców morza – czyli szerokim łukiem 🙂
 • ten zabieg wykonujemy przez cały rok
 • zabieg może spowodować siniaki, grudki, które oczywiście znikną. Grudki można samodzielnie rozmasowywać w domu, lub przyjść na zabieg przyspieszający ich rozbijanie
 • zabieg potęguje się z dnia na dzień, dlatego każdy następny zabieg wzmocni Twoje efekty
 • po zabiegu nie sprzątaj w domu: łazienki, nie ścieraj kurzy, nie idź do ogródka pielić czy przesadzać rośliny, nie remontuj mieszkania, nawet nie zamiataj podłogi – po prostu odpocznij. Wiem, że ten czas chciałabyś wykorzystać na prace w domu, ale po zabiegach oczyszczających Twoja twarz chłonie wszystko o wiele bardziej, dlatego lepiej będzie jeśli nie będziesz wykonywać żadnych innych prac, które mogłyby zaszkodzić Twojej cerze.

Dlaczego to piszę?

Wyobraź sobie, że ścierasz kurze, jesteś narażona, że lęgowisko bakterii, które dostaną się do Twojej świeżo oczyszczonej cery i możesz mieć nieprzyjemną wysypkę (ty będziesz myśleć, że to uczulenie), dlatego nie rób czegoś, co mogłoby Ci przyjść do głowy, a byłoby szkodliwe dla Ciebie. Z doświadczenia wiem, że Kobiety tak potrafią robić, a potem nie przyznają się do tego, coś im się dzieje na buzi, biegną do apteki i smarują twarz kremami, których w ogóle nie powinny używać, a potem mają jeszcze gorszy skutek, niż po który chciały uzyskać. Dlatego proszę, odczekaj 2-3 dni po zabiegu zanim posprzątasz;)

P.S. Nawet jeśli zrobisz coś w domu z tych rzeczy, o których pisałam wyżej i będziesz mieć wysypkę – ja i tak będę wiedziała jak najlepiej mam się Tobą zająć, żeby przywrócić Cię do normalności. Jesteś w BEZPIECZNYCH RĘKACH.

 • po tym zabiegu unikaj kontaktu ze zwierzętami, zwłaszcza przy tych miejscach, w których był wykonany zabieg. Pamiętaj, że zwierzęta mają inną florę bakteryjną, dlatego przez 24 h po zabiegu omijaj zwierzaki
 • po zabiegu zmień pościel, zwłaszcza jeśli masz w domu kota, psa, czy innych czworonożnych domowników
 • jeśli to możliwe, nie rób sobie makijażu 24 h po zabiegu, daj odpocząć cerze, niech skóra się regeneruje i nie wchłania kosmetyków w głąb skóry

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZABIEGU?

Najlepiej jakbyś nie nakładała tradycyjnego makijażu, chyba, że wracasz prosto z pracy. Załóż rozpinaną koszulę, abyś ubierając się, nie dotykała ubraniem świeżo wypielęgnowanej twarzy.

Pamiętaj, żeby wyłączyć dźwięki i wibracje w telefonie. Czas poświęcony w gabinecie jest dla Ciebie i zarezerwuj go na głęboki relaks. Nie pozwól, żeby rozproszył Cię niepotrzebny SMS lub telefon np.: od przedstawiciela sieci komórkowej.

Close Menu